Jak co roku Zarząd Spółki ORGANIKA zorganizował Spotkania Świąteczne z pracownikami Zakładów Produkcyjnych w Pogalewie Wielkim i Malborku, aby uczcić zbliżające się Święta Bożego Narodzenia oraz umożliwić pracownikom spędzenie czasu razem w ciepłej i przyjaznej atmosferze, aby wspólnie świętować sukcesy i budować siłę na kolejny rok.

Po wspólnej wigilii wręczone zostały wyróżnienia w dwunastej już edycji nagród – SKRZYDŁA ORGANIKI, dla wybitnych pracowników i zespołów pracowniczych. „Skrzydłami” nagradzamy szczególne osiągnięcia, które w ostatnim roku miały znaczący wpływ na rozwój Malborskich Zakładów Chemicznych „Organika” S.A. oraz Grupy Organika, a ich Laureaci wykazali się ponadprzeciętnym zaangażowaniem, znaczącymi zdolnościami i cechami przywódczymi.

Ponadto Dyrektor Produkcji po raz pierwszy wręczył wyróżnienia pracownikom, którzy przez ostatni rok zgłaszali pomysły w ramach Programu Sugestii Pracowniczych EUREKA, który to ma na celu zaangażowanie wszystkich w firmie do ciągłego doskonalenia.

Po części oficjalnej mogliśmy liczyć na profesjonalne poprowadzenie reszty spotkania pod wodzą Dj’a Zarzyka dla pracowników z południa. Na północy natomiast pracownicy bawili się przy dźwiękach Michalski Music. Całe wydarzenie było pełne radości, integracji i wzajemnej życzliwości. Pracownicy mieli okazję porozmawiać w nieformalnej atmosferze, lepiej się poznać oraz zacieśnić więzi w ramach firmy. Na pewno będziemy długo wspominać oba spotkania. Wszystkim zaangażowanym w przygotowanie tych wyjątkowych wieczorów raz jeszcze serdecznie dziękujemy! 😊