STUDENCI, ABSOLWENCI

Dlaczego Organika to Twoje miejsce?

Zaangażowanie, chęć robienia czegoś więcej, samorealizacja to wartości towarzyszące młodym ludziom, chcącym zdobyć swoją pierwszą, poważną pracę. Te wartości są kluczowe również dla nas. Pracując z nami będziesz odpowiedzialny nie tylko za swoją, codzienną pracę ale i za różne projekty biznesowe. Czeka na Ciebie przejrzysty plan rozwoju, dopasowany indywidualnie do Twojego stanowiska pracy, który będziesz realizował pod okiem swojego przełożonego. Staniesz się ważną częścią naszego zespołu.

GRUPA SPECJALISTÓW 

Organika to świetnie dopasowane miejsce pracy dla doświadczonych specjalistów. Naszą wartością jest dobra atmosfera pracy, oparta przede wszystkim na zaufaniu do kompetencji naszych pracowników. Takie działania są pomocne nie tylko w codziennej pracy, ale i w prowadzeniu nowych, ambitnych projektów przekładających się na ciągły rozwój naszej organizacji.

Naszym specjalistom stwarzamy wiele możliwości do rozwoju wewnątrz naszej Organizacji. Cenimy w pracownikach chęć wymiany swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi pracownikami GK Organika.

Malborskie Zakłady Chemiczne „Organika” S.A.

Boczna 10
82-200 Malbork
Polska

Kontakt

tel.: +48 55 270 12 00
tel.: +48 55 270 12 01

Portale społecznościowe