Święta i koniec roku to doskonała okazja do podsumowań. Ten czas jest po to, aby wspólnie świętować sukcesy i budować siłę na kolejny rok. W związku z tym, jak co roku Zarząd Spółki ORGANIKA zorganizował Spotkania Świąteczne z pracownikami Zakładów Produkcyjnych – Pogalewo Wielkie i Malbork.

Ta nieco uroczysta i podniosła atmosfera, towarzysząca na początku spotkania, zdecydowanie rozluźniła się po genialnym występie Iluzjonisty Filipa Piestrzeniewicza, który to uświetnił oba spotkania i oczarował towarzystwo.

Po części oficjalnej uczestnicy bawili się przy dźwiękach zapewnionych przez znakomitych, lokalnych DJ’ów. W Pogalewie spotkanie poprowadził DJ SkoreX, zaś w Malborku porwał wszystkich do tańca DJ KOKS. Z tego miejsca raz jeszcze dziękujemy za fantastyczną oprawę muzyczną obu Panom.

Nie zabrakło wigilijnego poczęstunku, za co serdecznie dziękujemy Starej Stołówce w Brzegu Dolnym i Restauracji Malaga w Malborku, które to ugościły pysznymi potrawami i zadbały o świąteczny nastrój.

Na pewno będziemy długo wspominać oba spotkania. Wszystkim w jakikolwiek sposób zaangażowanym w przygotowanie wyjątkowych wieczorów raz jeszcze serdecznie dziękujemy!