Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy

Malborskie Zakłady Chemiczne ORGANIKA SA od wielu lat zapewniają bezpieczne i stabilne warunki pracy. Dbanie o bezpieczne warunki pracy, kształtowanie świadomości o zagrożeniach w procesie pracy oraz nieustanne podnoszenie wiedzy, umiejętności i świadomości pracowników jest priorytetem wdrożonego i certyfikowanego przez niezależną jednostkę certyfikującą systemu bezpieczeństwa i higieny pracy. Właśnie poprzez zaangażowanie wszystkich pracowników w podnoszenie standardów bezpieczeństwa pracy budujemy nasza kulturę bezpieczeństwa.

Już od wielu lat Spółka legitymuje się certyfikatem zgodności z europejskim standardem zarządzania bezpieczeństwem pracy ISO 45001:2018. Jest to potwierdzenie niezależnych audytorów, że system bezpieczeństwo pracy w Naszych zakładach jest na najwyższym poziomie i spełnia europejskie standardy.

Głównym celem biznesowym Spółki jest zaangażowanie wszystkich pracowników w budowanie bezpiecznej przestrzeni pracy, przez co kształtowanie kultury bezpieczeństwa w Malborskich Zakładach Chemicznych ORGANIKA SA jest procesem ciągłym. Strategicznym celem Spółki jest spełnienie najwyższych standardów bezpieczeństwa pracy gwarantując tym samym bezpieczne i stabilne zatrudnienie w rozwijającej się i rzetelnej organizacji.

Molitan a.s.

Mládežnická 3356
690 02    Břeclav

Kontakt

tel.: +420 515 534 619
tel.: +420 515 534 629