Wyszukiwarka

Kim jesteśmy

Nasza misja:

„Istniejemy dla Twojej wygody”


Na tym założeniu od 50 lat Organika opiera swoją produkcję elastycznych pianek poliuretanowych używanych do produkcji mebli, materacy oraz innych przedmiotów codziennego użytku. Tworzymy i udoskonalamy typy i gatunki pianek z myślą o zdrowym i komfortowym życiu każdego z nas.

Pozycja lidera:

Jesteśmy czołowym producentem elastycznej pianki poliuretanowej w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Tworzymy prężną Grupę Kapitałową, która działa na międzynarodowych rynkach m.in. w Rosji, Czechach, Bułgarii, Rumunii, Bośni i Hercegowinie oraz na Białorusi. Posiadamy nowoczesne zakłady produkcyjne zarówno w kraju jak i zagranicą.  W Polsce do największych należą zakłady w Malborku i Pogalewie Wielkim oraz specjalistyczna przetwórnia w Częstochowie.

Marka wysokiej jakości:

Jesteśmy jakościową marką i wiarygodnym partnerem dla naszych głównych odbiorców, czyli producentów sektora meblarskiego, motoryzacyjnego oraz budowlano-remontowego. Prowadzimy działalność zgodną z najwyższymi standardami ekologicznymi. Dokonujemy wszelkich starań, aby być odpowiedzialnym pracodawcą, dbającym o aktywny dialog z pracownikami oraz ich rozwój zawodowy. Działamy wg systemu ISO 9001.


Nasze certyfikaty:

Obrazek certyfikat Oeko-Tex

Obrazek ISO 9001-2015

Obrazek ISO 14001-2015,ISO 45001-2018

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

Atesty:

Obrazek Intertek
Obrazek ITB

 

 

 

 

 

Wspieramy również działania charytatywne: